Харківський Державний Технічний Університет Сільського Господарства

Про себе.

Моє ім'я Артем Макаров. У 2003 році закінчив Харківський Державний Технічний Університет Сільського Господарства, факультет зберігання та переробки сільськогосподарської продукції. Проходив практику на фермах у Данії та Великій Британії. Після закінчення університету працював у компанії "Філіп Моріс Україна".

З 2015 року працюю менеджером з продажу у "Харківський завод зерноочисного обладнання".

АГРО-ВІГС
ХЗЗО

Про мою діяльність.

Сільське господарство в Україні

Основна сфера діяльності компанії в якій я працюю, виробництво та продаж аеродинамічних сепараторів ІСМ для очищення та калібрування зерна. Під час своєї діяльності в компанії, в особистому спілкуванні з аграріями, я стикався з низкою питань таких як, де знайти те чи інше обладнання для обробки зерна, яке не виробляється "Харківським заводом зерноочисного обладнання". Це протруйники, транспортери, сушки зерна та тощо. Беручи участь на аграрних виставках, я знайомився з виробниками обладнання для післязбиральної обробки врожаю, знайомився з їхньою продукцією. Варто відзначити, що найбільше приділяв увагу на якість обладнання, на скільки обладнання ефективно і якість обслуговування клієнтів. Виходячи з цих параметрів, я можу з упевненістю сказати, що співпрацюю з провідними компаніями, які виробляють та реалізують своє обладнання не лише в Україні, а і за її межами!

Фотогалерея.

Це може бути цікаво.

Відмінність аеродинамічних від решітних сепараторів.

Відмінність сепараторів ІСМ від аналогів.

Машина для очищення зерна - те, що потрібно кожному господарству!

Поширені запитання.

  • Яке зерноочисне обладнання вибрати?

    Зерноочисне обладнання потрібно вибирати виходячи з цілей та завдань, які ви бажаєте досягти. Якщо відібрати насіння на посів та зробити первинне очищення зерна, то найкраще підійде аеродинамічний сепаратор. Він сортує насіння за вагою та парусністю, що дозволяє відібрати зерно найважче з високим відсотком проростання. Якщо потрібно відібрати зерно за розміром (наприклад - кондитерське насіння), потрібно використовувати решітний сепаратор. Так само решітні сепаратори можуть проводити первинне та попереднє очищення. Якщо потрібно відсортувати насіння за кольором (наприклад рис або родзинки), для цього підійде фото сепаратор. Основні мінуси фото сепаратора в тому, що він коштує дорого, невелика продуктивність. Це основні типи зерноочисного обладнання. Звичайно існує різна модифікація та клас аеродинамічного, решітного та фото сепаратора. Вам потрібно вирішити, яке зерноочисне обладнання підійде найкраще та вже детальніше отримати консультацію у менеджера.

  • Які терміни виготовлення обладнання?

    Термін виготовлення залежить від моделі обладнання. Загальні терміни виготовлення від 3 днів до 2 місяців.

  • Яка гарантія на обладнання?

    На зернові сепаратори ІСМ - 2 роки. На інше обладнання - 1 рік.

  • Як відбувається доставка обладнання?

    Якщо обладнання невеликих габаритів, то доставка здійснюється компанією "Нова пошта". Якщо обладнання більших габаритів, то логісти компанії замовляють машину. Ціна за доставку попередньо обговорюється із замовником.

  • Чи можна подивитися на зерновий сепаратор ІСМ у моїй області?

    Звичайно. Компанія виробляє сепаратори ІСМ з 2009 року. Наші сепаратори працюють у всіх областях України, а також за її межами.

  • Який транспортер найкраще використовувати?

    Все залежить від таких факторів, як - яка вам потрібна продуктивність, на яку висоту має бути подача матеріалу і, звичайно ж, ціна. Шнековий (гвинтовий транспортер) є найдешевшим завантажувачем, але й найвищий відсоток втрати зерна під час транспортування, оскільки сам шнек у процесі роботи розбиває і травмує цілі зерна. Тут уже потрібно вирішити для себе, що важливіше, недорогий транспортер або мінімальні втрати під час транспортування. Скребковий транспортер здатний переміщати зерно як горизонтально, так і під нахилом. Менше травмує зерно, десь у половину від шнека, але коштує дорожче. Плюс до всього швидко зношуються скребки. Стрічковий транспортер найоптимальніше рішення для транспортування матеріалу для горизонтального транспортування та під нахилом. Якщо замовляти стрічковий транспортер під нахилом, рекомендується вулканізувати стрічку, щоб матеріал не сипався вниз. Коштує трохи дорожче, ніж попередні транспортери. Норія – вертикальний транспортер. Вважається, що втрати зерна під час транспортування на норії зводяться нанівець. Є ще пневманічні (повітряні) транспортери. Вони мають найменший попит серед аграріїв, оскільки мала продуктивність, витрати електроенергії великі, транспортують сипкий матеріал на невеликі відстані.

  • Чим відрізняється сепаратор САД від сепаратора ІСМ?

    Що у сепаратора САД, що й у сепаратора ІСМ аеродинамічний принцип роботи. Основні відмінності відносяться до конструктивних особливостей. Більш детальна відмінність сепараторів ІСМ від аналогів описана в цій статті.

Залишились питання?

Артем Макаров

Дякую!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.