Ємнісні датчики.
Розташування ємнісних датчиків.
Регулювання ємнісних датчиків.
● Встановити машину на рівну площадку таким чином, щоб навантажувальний конвеєр був скерований до бурту. ● Опустити бокові транспортери так, щоби вони зайняли позицію паралельну поверхні, на якій знаходиться машина.● Опустити навантажувальний транспортер за допомогою гвинта до того рівня, коли обмежувальна стрічка торкнеться поверхні, на яку встановлена машина. (Увага: металеві частини не повинні торкатися поверхні підлоги).● Машина має комплект датчиків, котрі дозволяють виконувати роботу в напівавтоматичному режимі, далі автомат, а саме, контролювати кількість матеріалу в бункері, коли машина самостійно включає – виключає подаючий конвеєр, а також автоматичний рух комплексу. Треба враховувати те, що для коректної роботи комплексу в автоматичному режимі оператору необхідно виконати налаштування датчиків для кожного виду сировини.● Перевести заслонку бункера в позицію «Відкрито» і, поворотом ручки «Регулятор потужності імпелера», досягти максимально можливого потоку повітря, при якому не буде викиду зерна через відвід легких фракцій разом з відпрацьованим повітрям. Якщо правильно підібрати повітряний потік, в перший лоток мають потрапляти каміння та інше важке сміття, а в циклонно-осадову камеру мають потрапляти не зернові відходи. При такому режимі, якщо машина налаштована правильно, вона може видалити від 30 % до 60 % сміття з первинного матеріалу в залежності від якості зерна. Під час роботи машини в такому режимі очищене зерно буде ділитись на фракції та розподілятися на інші лотки. ● Значного поліпшення якості можливо досягти завдяки установці Агрегату Попередньої Очистки.
● Встановити машину на рівну площадку таким чином, щоби навантажувальний конвеєр був скерований до бурту. ● Опустити бокові транспортери так, щоб вони зайняли позицію, паралельну поверхні, на якій знаходиться машина.● Опустити навантажувальний транспортер з допомогою гвинта до того рівня, коли обмежувальна стрічка торкнеться поверхні, на яку встановлена машина. (Увага: металеві частини не повинні торкатися поверхні підлоги).● Обнулити кнопку «Стоп аварійний», шляхом поворота.● Перевести ручку «Мережа» в позицію «Вкл.»; коли струм піде, загоряється індикатор «Мережа».● Вибрати режим роботи ручний/автоматичний шляхом переключення ручки. ● Встановити ручку «подачи зерна» в позицію «0».● Включити завантажувальний транспортер. ● Заповнити бункер зерном до указаного рівня.● Встановити ручку «Регулятора потужності імпелера» в середню позицію.● Включити живлення частотного конвертора шляхом переводу ручки «Напрям обертання» в режим сепарація; при цьому електродвигун імпелера починає плавно набирати оберти, досягаючи потрібної величини. ● Переключити рухомий редуктор на робочу позицію. Включити перемикач руху. ● В ручном режимі оператор самостійно включає і виключає рух машини в залежності від швидкості роботи машини.● Включити відвантажувальний транспортер.● Перевести заслонки бункера в позицію 0.5:1 і поворотом ручки «Регулятора потужності імпелера» досягти виходу чистого зерна в 2-й - 4-й лотки. ● При правильному налаштуванні в перший лоток будуть потрапляти камінці, а у другий – найважче і найбільше зерно (товарне або посівне); в третій - менш важке зерно (товарне або посівне); в четвертий і п’ятий лотки - побите зерно, половинки; в шостий і сьомий – зерно менше і пошкоджене шкідниками, а також можливі домішки. При необхідності, повертаючи ручку управління шторками, перекриваємо чи повністю відкриваємо потрібні нам лотки. Треба враховувати, що при зміні кута відкриття лотка можливо суттєво покращити якість калібровки.● Всі лотки мають можливість висипати матеріал як на ліву, так і на праву сторону машини, завдяки чому можливо виключити потрапляння проміжних фракцій у відкаліброване зерно. Варто враховувати, що при сильному засмітненні матеріалу необхідно виконувати калібрування в декілька етапів, а саме, спочатку відібрати посівне і крупне сортове зерно з другого – третього лотка, скинувши 4 – 6 лоток в загальний бурт, а потім повторно відкалібрувати зерно з отриманого бурта. ● Помітне покращення якості можливо досягти завдяки установці Агрегата Попередньої Очистки.
● Під час калібрування зерна оператор може самостійно вносити корективи в якість вихідного зернового матеріалу шляхом переміщення поворотних шторок, а також плавною зміною потужності імпелера. При цьому варто враховувати, що при збільшенні повітряного потоку основна маса матеріалу зсувається до п’ятого лотку, тим самим збільшуючи кількість матеріалу, що потрапляє в фураж. При необхідності отримання відкаліброваного зернового матеріалу вищого класу необхідно операцію калібрування проводити двічі.● Використання поворотних шторок дозволяє виокремити зерно, і таку вагу (розмір), при якій воно падає на межу фракцій, які відділяються і тому воно могло би потрапити в будь-який з лотків, що знаходяться поруч. Такий прийом дозволяє «прикордонне» зерно відправити на повторну калібрування.● Будь-які маніпуляції з поворотними шторками для зерна різного виду, різної вологості, різного засмітнення і класу є індивідуальні, і оператор підбирає їх в залежності від поставленої задачі.